Szukaj

Badania Kierowców

Witam na mojej stronie

 • Przeprowadzam badania lekarskie kandydatów na kierowców kategorii A, B i osób odnawiajacych prawo jazdy (np. z przyczyn zdrowotnych, utraty ważności prawa jazdy).
  Dojeżdżam do domu pacjenta. Posiadam uprawnienia do badań kierowców na terenie wojewó dztwa pomorskiego.

Informacja dla osób przystępujących do badania!
 • Przed badaniem wskazane jest powstrzymanie się od posiłków min. 4 godziny, gdyż w zakres badania wchodzi również badanie poziomu glukozy przy pomocy glukometru ( niebolesne nakłucie opuszki palca). Możliwe jest również przyniesienie wyniku pomiaru wykonanego w laboratorium analitycznym (wynik badania glukozy na czczo nie starszy niż 3 miesiące).
 • Osoby po 55 roku życia powinny mieć również ze sobą aktualne badanie EKG.
 • Jeśli kierowca używa okularów lub szkieł kontaktowych wskazane jest również posiadanie zaświadczenia od okulisty.
  Wydaję zaświadczenia umożliwiające jazdę również w szkłach kontaktowych.
 • Osoby chorujące na cukrzycę lub padaczkę proszę o przygotowanie opinii o przebiegu choroby od lekarza prowadzącego (wzór zaświadczenia znajduje się tutaj).
 • Proszę o umówienie wizyty telefonicznie pod numer 504 24 88 22 (gdy badam pacjentów nie odbieram telefonu, proszę więc o wiadomość sms o treści Imię, adres, preferowane godziny badania - oddzownię najszybciej, jak będę mógł)
  Z uzyskanym orzeczeniem i zdjęciem należy się udać do wydziału komunikacji, by założyć profil kierowcy (PKK), a potem wystarczy już tylko rozpocząć naukę w renomowanej szkole jazdy i zdać egzamin ;-).